Loading...

Yeni Dünyada Daha Akıllı Daha Hızlı Daha Başarılı Olmanın Sırları

Charles Duhigg

Charles Duhigg bu kitabında üretkenliğimizi nasıl artırabileceğimizi ve sonucunda da nasıl daha başarılı ve dönüştürücü olabileceğimizi anlatmaktadır.

Daha Fazlası
ORJİNAL ADI: SMARTER FASTER BETTER
ÇEVİRMEN: Kadir Yiğit Us
ISBN NO: 9789757004752
SAYFA SAYISI: 384
EBAT: 15,5*23

Hakkında

Charles Duhigg bu kitabında üretkenliğimizi nasıl artırabileceğimizi ve sonucunda da nasıl daha başarılı ve dönüştürücü olabileceğimizi anlatmaktadır. Charles Duhigg’in sınır tanımayan merakının yön verdiği kapsamlı araştırmalardan ve karşılaştığı etkileyici hikayelerden çıkarttığı sonuca göre; üretkenlik için daha çok çalışmak, daha çok terlemek ya da masa başında saatler harcayarak büyük fedakarlıklar yapmak gerekmemektedir. Üretkenlik, belli seçimleri kitabında yer verdiği 8 temel kavramı içselleştirerek uygulamak ile yakından ilgilidir. Bu 8 kavram; kitapta motivasyon, takım psikolojisi, odaklanma, hedef belirleme, başkalarını yönetme, karar verme, inovasyon ve verileri özümseme başlığı altında toplanmıştır. Kavramların detaylı bir şekilde örneklerle anlattıldığı kitapta, bu kavramları uygulayan kişilerin ve kurumların hayatlarının nasıl değiştiğini ve nasıl olağanüstü sonuçlar başardıklarını göreceksiniz.

Kitapta, ayrıca davranış ekonomisi, psikoloji ve nöroloji alanlarındaki en son bulgular ile farklı CEO tecrübelerinden, eğitim alanında gerçekleşen başarı hikayelerine, uçak kazalarını önleyen pilotlardan, hastanelerdeki ölüm oranlarını düşüren bebek hemşirelerine uzanan geniş bir yelpazede olaylara farklı bakan, farklı seçimler yapan ve farklı davranıp başarıyı yakalayanların sırlarını bulacaksınız.

Daha Akıllı, Daha Hızlı ve Daha Başarılı; hayatlarında stresten uzak bir şekilde üretken olmak isteyenler için harika bir baş ucu kitabı..

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

TWITTER
@boyneryayinlari
INSTAGRAM
@boyneryayinlari

Bültenimize Abone Olun

Yeni kitaplardan ve etkinliklerden haberdar olmak için bültenimize kaydolun.