Loading...

İyiden Mükemmel Şirkete

Jim Collins

Jim Collins'in yazdığı "İyiden Mükemmel Şirkete” iyi şirketleri olağanüstü şirketlere dönüştürmenin ardındaki ilke ve stratejileri ortaya koyan çığır açıcı bir kitap.

Daha Fazlası
ORJİNAL ADI: Good to Great
ÇEVİRMEN: Levent Cinemre
ISBN NO: 978-975-7004-431
SAYFA SAYISI: 336
EBAT: 13,5x2

Hakkında

Jim Collins'in yazdığı "İyiden Mükemmel Şirkete” iyi şirketleri olağanüstü şirketlere dönüştürmenin ardındaki ilke ve stratejileri ortaya koyan çığır açıcı bir kitap.

Collins ve ekibi, ABD kökenli 1400’ün üzerinde şirket üzerinde yaptıkları kapsamlı araştırma ve analizler sonucunda vasat bir şirketin mükemmele sıçramasını ve uzun vadeli başarıyı sürdürmesini sağlayan ortak özellikleri ve stratejileri belirliyor.

Kitapta doğru hedefe odaklanmış disiplinli insanlar, disiplinli düşünce ve disiplinli eylem gibi kavramlar ele alınmakta ve güçlü liderliğin, mükemmellik kültürünün ve stratejik karar almanın önemi vurgulanıyor. İlgi çekici gerçek şirket örnekleri ve eyleme geçirilebilir içgörülerle yazdığı kitabında Collins, mükemmelliğe ulaşmak ve sektör normlarını aşmak isteyen kuruluşlar için bir yol haritası sunuyor. "İyiden Mükemmel Şirkete", sıradanlığı aşmak ve kalıcı mükemmelliğe ulaşmak isteyen kuruluşlar ve liderler için zamansız bir bilgelik ve pratik rehberlik sunuyor. ABD'de basıldığı 2001 yılından beri "İş Hayatı Kitapları" kategorisinde, en çok satanlar listesinin başından hiç düşmeyen “İyiden Mükemmel Şirkete”, iş liderlerine, girişimcilere ve profesyonellere daha yükseği hedeflemeleri, iddialı hedefler koymaları ve kalıcı organizasyonlar kurmaları için ilham vermeye devam eden zamansız bir klasik.

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

TWITTER
@boyneryayinlari
INSTAGRAM
@boyneryayinlari

Bültenimize Abone Olun

Yeni kitaplardan ve etkinliklerden haberdar olmak için bültenimize kaydolun.