Loading...

Yaşama Yetişemeyenlere Mucize Çözüm Hikayeleri

Ayşenur Yazıcı

Hayat denen süreç hiç kimse için olağan sınırları içinde akmaz. Herkes için çeşitli sürprizler hazırlanmıştır ve zamanı geldiğinde karşınıza çıkıp yaşamınızın adrenalin seviyesini artırıverir.
Daha Fazlası
ORİJİNAL ADI: Yaşama Yetişemeyenlere Mucize Çözüm Hikayeleri
ÇEVİRMEN:
ISBN NO: 978-975-7004-530
SAYFA SAYISI: 154
EBAT: 13,5x21

Hakkında

Hayat denen süreç hiç kimse için olağan sınırları içinde akmaz. Herkes için çeşitli sürprizler hazırlanmıştır ve zamanı geldiğinde karşınıza çıkıp yaşamınızın adrenalin seviyesini artırıverir. Medeniyetin içine bulaştıkça daha da çok sürprizle karşılaşıyoruz ve gelişen teknolojiye rağmen yaşama yetişemediğimizi hissediyoruz.

Mesela eşinizle tavla oynuyorsunuz ve çocuğunuz zarı yuttu! Veya uçağınızı kaçıracaksınız ve acilen arabanızın aldırılmasını istiyorsunuz. Hatta restoranda çantanızı unuttunuz ve çantanızın size ulaştırılmasını istiyorsunuz. Ne yapacaksınız? Yaşadıklarımızdan biliyoruz: Her an bir ilaç ihtiyacı doğabilir. Vefat eden kayınpederinizin defin işlemlerini tek başınıza halletmek zorunda kalabilirsiniz.

Elli misafir beklerken, gelen yüz konuğu ağırlamak için acil ikrama ve yardıma ihtiyacınız olabilir, Van Gogh'un, kestiği kulağını neden Gaugin'in kız arkadaşına gönderdiğine takılabilir ve ardındaki hikâyeyi öğrenmek isteyebilirsiniz. Kısacası, beklenmedik durumlar üzerine zaman kaybetmeden, darlanmadan yaşamınıza devam etmek istiyorsanız, kitabın içindeki hikâyeleri okuyun ve telefonun ucunda sakin ve bilge bir sesin size çözüm üretmek için 24 saat beklediği bir sistem olduğunu hatırlayın.

Bunlar da Hoşunuza Gidebilir

TWITTER
@boyneryayinlari
INSTAGRAM
@boyneryayinlari

Bültenimize Abone Olun

Yeni kitaplardan ve etkinliklerden haberdar olmak için bültenimize kaydolun.